BENTELER | Güncelleme İlk Yardım Eğitimi

BENTELER firmasına Güncelleme İlk Yardım Eğitimi verdik. Uzman eğitmen kadromuz ile hem uygulamalı hem de teorik olarak ilk yardım eğitimi verdik.

Devamını Okuyun  

NAMET | Mobil Sağlık Taraması

NAMET Mobil Sağlık Taraması hizmetindeydik. Sağlık taraması dahilinde; akciğer ve kalp grafisi, odyometri testi, kan alımı, göz muayenesi hizmetlerimizi sunduk

Devamını Okuyun  

TCDD | Temel İlk Yardım Eğitimi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları personeline Temel İlk Yardım Eğitimi hizmeti sunduk.

Devamını Okuyun  

ONUR ART MİMARLIK | Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

ONUR ART MİMARLIK firmasına Yangın Eğitimi ve Tatbikatı hizmeti verdik. Uzman eğitmen kadromuz uygulamalı şekilde çalışanlara Yangın Tatbikatı hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Devamını Okuyun  

TÜRK HENKEL | Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

TÜRK HENKEL firmasının Tuzla fabrikasına Yangın Eğitimi ve Tatbikatı hizmeti verdik. Uzman eğitmen kadromuz uygulamalı şekilde çalışanlara Yangın Tatbikatı hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Devamını Okuyun  

İLDEŞ KİMYA | Yüksekte Çalışma Eğitimi

İLDEŞ KİMYA firmasına Yüksekte Çalışma Eğitimi verdik. Uzman eğitmen kadromuz uygulamalı olarak eğitim verdi.​​ Eğitim sonrası katılımcılara üniversite onaylı sertifika düzenlendi.​

Devamını Okuyun  

ÇOLAKOĞLU | Güncelleme İlk Yardım Eğitimi

ÇOLAKOĞLU firmasına Güncelleme İlk Yardım Eğitimi hizmeti sunduk. Uzman eğitmen kadromuz ile hem uygulamalı hem de teorik olarak ilk yardım eğitimi verdik.​

Devamını Okuyun  

KARMA İLK YARDIM EĞİTİMİ

YÜZYIL GRUP İlk Yardım Merkezi’nde karma temel ilk yardım eğitimi verdik. Uzman eğitmen kadromuz ile hem uygulamalı hem de teorik olarak ilk yardım eğitimi hizmeti sunduk.​

Devamını Okuyun  

POLISAN KANSAI | Mobil Sağlık Taraması

POLISAN KANSAI firmasına Mobil Sağlık Taraması hizmeti verdik. Her temas sonrası ortamı ve cihazlarımızı dezenfekte ederek gerekli önlemleri aldık.

Devamını Okuyun  

A RAYMOND | Güncelleme İlk Yardım Eğitimi

A RAYMOND personeline Güncelleme İlk Yardım Eğitimi hizmeti sunduk. Uzman eğitmen kadromuz ile hem uygulamalı hem de teorik olarak ilk yardım eğitimi verdik.

Devamını Okuyun  

BASE STUDIO | Mobil Sağlık Taraması

BASE STUDIO firmasına Mobil Sağlık Taraması hizmeti verdik. Her temas sonrası ortamı ve cihazlarımızı dezenfekte ederek gerekli önlemleri aldık. Sağlık taraması dahilinde; akciğer ve kalp grafisi, odyometri testi, kan alımı, göz muayenesi hizmetlerimizi sunduk.

Devamını Okuyun  

KARMA İLK YARDIM EĞİTİMİ

YÜZYIL GRUP İlk Yardım Eğitim salonunda farklı firmalardan katılan çalışanlara karma temel ilk yardım eğitimi verdik. Katılımcılara teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Devamını Okuyun