OSGB Gezici İSG Aracımız ve profesyonel ekibimiz ile hizmet verdiğimiz firmalara muayeneler için çalışanların farklı kurumlara gitmesi, sıra beklemesi, sonuçların çıkmasının zaman alması ve bu sırada çalışanların işgücü kayıplarının ortaya çıkması gibi olumsuz durumları yaşamadan toplu bir şekilde işlem yaptırarak paket bir hizmet almış olurlar.

Bünyemizde çalışan iş yeri hekimlerimiz ve diğer sağlık personellerimiz ile mobil araçlarımızla işletmelerinize gelerek talep ettiğiniz sağlık tetkiklerini işletmelerinizde iş gücü kayıplarını yaşamadan Mobil Sağlık Hizmetleri kapsamında hizmet veriyoruz.

DİKKAT

Mobil Sağlık Hizmetleri, 6331 sayılı Kanun uyarınca işverenler, işyerlerinde alınması gereken iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin belirlenmesi ve uygulanmasının izlenmesi, iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi, çalışanların ilk yardım ve acil tedavi ile koruyucu sağlık ve güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi ile yükümlüdür.

DİKKAT

Sağlık Bakanlığı onaylı tanı araçlarımız ile test uygulamalarını Pandemi kurallarına uygun bir şekilde yapmakta, tüm sonuçlar uzman hekimlerce raporlanmakta ve her test için patolojik-normal olarak ayrıp liste halinde sunmaktayız.

*
*
*
*
*

İstenen Tetkikler